פסטיבל “נוקדים עם כוכבים” – מטר מטאורים בכפר הנוקדים

august, 2020

This is a repeating event

07aug3:00 pmFeaturedפסטיבל "נוקדים עם כוכבים" - מטר מטאורים בכפר הנוקדיםחוויה מדברית לילית - 3 סופי שבוע באוגוסט

פסטיבל נוקדים עם כוכבים בכפר הנוקדים

Event Details

פסטיבל מטאורים: דוכנים ומופע מרקיד לכל המשפחה, סדנאות מסע בין כוכבים ומתחם מפנק לצפייה במטר המטאורים. צאו לסופשבוע גלקטי בחדרים, או באוהלים. את המשאלה הזו יגשימו לכם בכפר הנוקדים!

מה בתכנית: 
הפסטיבל יחל אחר הצהריים עם מוזיקת צ’יל-אווט בכיכר הכפר, אוהל יצירה בנושא כוכבים, פינת החי שלנו ושוק שקיעה ססגוני עם דוכני אוכל טעימים ושוק יוצרים מקומיים (בתשלום), מתחם המים שלנו “נוקדים ומתרעננים” והמון הפתעות טובות להשלמת אווירת הפסטיבל במדבר. עם שקיעת החמה כשכל המדבר נצבע בכתום נעלה את האנרגיה במופע פתיחה מוזיקלי מרקיד ומקפיץ לקבלת השבת והאות לתחילת הפסטיבל. 

עם חשיכה נצא ל”מסע בין כוכבים”-  סדנה להכרות עם שמי הלילה בה נלמד על הכוכבים, הירח, מטר המטאורים של אוגוסט וגרמי שמיים נוספים.
בהמשך נצא לסיור לילי מודרך קצר לגילוי קסם המדבר בו נתחקה אחר חיות לילה מקומיות והסודות הכמוסים במדבר. במקביל במתחם הצפייה יפתח מתחם הטלסקופים ונביט יחד אל עבר גרמי השמיים המיוחדים שעליהם למדנו בסדנה.
ובשיאו של הלילה סמוך לכפר יחכה לכם מתחם חשוך ומפנק, בו תוכלו להתכסות בשמי הקטיפה המדבריים, לצפות במטר הפרסאידים (שמו של מטר המטאורים) שישטוף את שמי המדבר ולבקש אין ספור משאלות.

לאורחים הלנים בכפר הנוקדים ההשתתפות בפעילויות ללא תשלום.
אורחים הלנים בערד או באיזור מוזמנים לרכוש כרטיסי כניסה לפעילויות מטר מטאורים (ללא לינה),
דרך משרד ההזמנות של כפר הנוקדים.
מחיר כרטיס לפעילות בלבד: 
מבוגר: 50 ₪ (לא כולל לינה)
ילד עד גיל 12: 40 ₪ (לא כולל לינה)

more

Organizer

כפר הנוקדים08-9950097 kfar@khn.co.il כפר הנוקדים

כפר הנוקדיםכביש 3199 אתר תיירות מדברית בלב בקעת הקנאים בין ערד למצדה מערב. אירוח בחדרי אירוח מדבריים, סוכות מעוצבות, אוהלים גדולים וקמפינג.

X